Nişan

    Mekanımız deniz kenarında olup Nişan törenlerimiz de , 300-350 kişilik salonumuzda Teras Restaurant açık ve kapalı alanı ile yaz kış hizmetinizdedir. Verdiğimiz hizmetimizdeki ilk anlayışımız sizlere kaliteli hizmet vermek. En özel ve güzel günleriniz için Hayallerinizi süsleyen Nişan törenlerinizin eşsiz ihtişamın konfor ve kaliteyle birleştiği görkemli bir gecede sizleri bekliyor. Eşsiz deniz manzarasını ve yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün konforunu konuklarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. En mutlu gününüzün keyfini konuklarınıza benzersiz bir tecrübe yaşatmak için sağladıkları konfor ve sundukları eşsiz atmosferle teras restaurant küçük toplantılardan 400 kişilik büyük organizasyonlara kadar, her türlü etkinliği unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor.

     Nişan törenlerimiz de; Teras Restaurant çağdaş, konfor, özenli hizmet, beklentilerin ötesine geçen ziyafet ve mutfak ekipleri her ayrıntıyla tek tek ilgilenerek eşsiz yemekler ile leziz tatları denemeniz, titizlikle çalışan servis yetkilileri ile kaliteli servis anlayışımız, ses, orkestra sistemi, masa düzeni, süslemeler, görsellik, verdiğimiz başlıca hizmetlerdendir. Ayrıca mekanımızın ulaşımının çok kolay olması trafik ve otopark sorunu yaşamamanız davetlilerimize sunduğumuz en önemli detaylardan bazılarıdır.

     Davetlilerimize daha kaliteli hizmet sunmak ve memnun kalmanızı sağlamak bizler için çok önemli. Bu özelliklerimizden  dolayı müşterilerimizin tercih sebepleri arasında yer almaktayız. Siz değerli davetlilerimizinde mekanımızı dostlarınıza tavsiye edeceğini düşünmekteyiz.  

     Önceki yapılan organizasyonlarımızı görmek isterseniz Galeri sayfamızdan resimlerimize bakabilirsiniz.